O nas

O nas

Firma EcoChemicals została założona przez grupę przyjaciół działających wcześniej bezpośrednio w branży chemii budowlanej, a co za tym idzie z bogatym doświadczeniem zawodowym i z profesjonalnym podejściem. Nowatorskie postępowanie wraz z doświadczeniem gwarantuje niezmienność strategii działań i utrzymanie wysokiego poziomu jakości produkcji oraz usług. Wcześniejsze doświadczenia warunkują determinację osiągnięcia sukcesu przy maksymalnym - zawsze ekologicznym działaniu.

JAKOŚĆ i INNOWACJA to wartości, które są wiodące w spółce EcoChemicals.

Nasza Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą produktów opartych na bazie ekologicznych wodo-rozpuszczalnych polimerów syntetycznych. Na podkreślenie zasługuje to, że nasze produkty wzbogacamy również o srebro, które to jest doskonałym środkiem bakteriobójczymi i grzybobójczym. Właściwości bakteriobójcze srebra znane już były w starożytności, kiedy to używano do picia srebrnych pucharów, aby uchronić się od chorób, a także wrzucano srebrne monety do wody pitnej w celu przedłużenia jej okresu przydatności do spożycia. Związki srebra były wykorzystywane po to by zapobiegać infekcjom, zanim pojawiły się antybiotyki. W związku z powyższym nasza Firma wykorzystuje te wspaniałe właściwości srebra i staje się prekursorem stosując je w tego typu produkcji. Mając na uwadze dbałość o zadowolenie klienta - gwarantujemy najwyższą jakość produkowanych wyrobów. Z uwagi na fakt, że ekologia nie jest nam obojętna, dokładamy wszelkich starań, aby nasza produkcja była przyjazna środowisku, które nas otacza. Produkt końcowy jest zatem w pełni biodegradowalny.

Jednocześnie prowadzimy badania nad stosowaniem nowatorskich rozwiązań nowopowstałych, ekologicznych produktów. Nasze badania dotyczące nanotechnologii umożliwiają wprowadzenie na rynek – jako pionierom, zupełnie nowych, wyjątkowych, a zarazem unikatowych wyrobów gotowych. Kadra, która współpracuje z nami, odznacza się bardzo dużym doświadczeniem oraz szerokim spektrum pojmowania problemów w ówczesnych potrzebach rynku budowlanego. Współpracujemy z największymi koncernami branży chemicznej, dzięki którym stosujemy do naszej produkcji wysokiej jakości substraty o stałych parametrach umożliwiających najwyższą doskonałość finalnego produktu. Uczestnicząc w najnowszych odkryciach branży chemicznej, mamy możliwość udoskonalania naszej produkcji i dążenia do stania się liderem innowacyjności. Właśnie takie, nowoczesne rozwiązania cechują naszą Firmę, której celem jest stały rozwój oraz udoskonalanie produkcji. Działania nasze skierowane są również w kierunku rozwiązywania konkretnych „problemów”, z którymi nie mogą sobie poradzić nasi klienci. Wyrzuciliśmy z naszego słownika sformułowania: „nie da się” i „to niemożliwe”. Dokładamy wszelkich starań, aby rozwikłać nawet najbardziej nietypowe zlecenie. Zdecydowanie nie boimy się wyzwań. Pracujemy w bardzo miłej (można rzec – rodzinnej) atmosferze, którą tworzy kadra rzetelnych, solidnych i kreatywnych pracowników. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i z należytym szacunkiem.

<< Powrót