Polityka jakości:

Polityka

Misją firmy EcoChemicals Sp. z o.o. jest produkowanie chemii budowlanej zgodnie z oczekiwaniami klienta, gwarantując tym samym ich wysoką jakość. Nowatorskie postępowanie wraz z doświadczeniem zapewnia niezmienność strategii działań i utrzymanie założonej polityki jakości, która przejawia się wysokim poziomem usług, a także ciągłym udoskonalaniem produkcji. Jednocześnie poszanowanie i ochrona środowiska naturalnego stanowi dla Firmy i jej pracowników sprawę priorytetową i jest wyznacznikiem działań produkcyjnych. JAKOŚĆ i INNOWACJA to wartości, które są wiodące w naszej Firmie.

EcoChemicals Sp. z o.o. realizuje politykę jakości poprzez:
  1. ciągły rozwój technologii produkcji,
  2. dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klienta,
  3. kontrolę jakości produktu od wyselekcjonowania najwyższej jakości surowców i poddania ich analizie we własnym laboratorium poprzez kontrolę poszczególnych etapów produkcji, aż do zbadania gotowego produktu,
  4. przestrzeganie norm zakładowych,
  5. dostarczanie wysokiej klasy wyrobu, terminowo i w konkurencyjnej cenie,
  6. tworzenie długofalowych relacji z klientem,
  7. współpracę z rzetelnymi dostawcami
  8. nacisk na doskonalenie i rozwój pracowników, którzy odpowiednio zmotywowani są gwarantem jakości,
  9. postępowanie zgodnie z przepisami prawa.
 • Powyższe założenia dotyczą każdego procesu zachodzącego w naszym przedsiębiorstwie i są znane i realizowane przez wszystkich pracowników. Biorąc „do ręki” nasze produkty mają Państwo pewność co do jakości i możliwości jego zastosowania. EcoChemicals konsekwentnie realizuje założoną strategię rozwoju i wzrostu konkurencyjności na rynku poprzez ciągłe unowocześnianie infrastruktury produkcyjnej Zakładu.

  << Powrót